Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwisujemy Macbooki po zalaniu. Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym, warsztatowym, posiadamy również niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktykę w zakresie naprawy płyt głównych uszkodzonych w wyniku kontaktu z cieczą. 

Nie jesteśmy serwisem, który spieszy się wymieniać całe moduły - jesteśmy elektronikami, naszą domeną jest wyszukiwanie konkretnych uszkodzeń elektronicznych - przy pomocy pomiarów, analizy pod mikroskopem. Naszym celem jest doprowadzenie sprzętu do stanu fabrycznego. Co istotne - naszym zdaniem, poprawna operacja w zakresie kompleksowego serwisu urządzenia uszkodzonego w wyniku działania cieczy - może być objęta gwarancją i pełną odpowiedzialnością firmy serwisowej.

W dziedzinie ratowania uszkodzonych Macbooków posiadamy ogromne doświadczenie, za sobą setki napraw zalanych przenośnych komputerów, zakończonych pełnym powodzeniem. 

Zapraszamy do nas z komputerem, co istotne - ważny jest czas, im szybciej Macbook trafi do nas, tym większe jest prawdopodobieństwo odratowania Twojego sprzętu!