Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis iPad

iPad jest odpowiednikiem tableta w wydaniu firmy Apple. Przenośne urządzenie, mniejsze niż komputer, często nam towarzyszy i nietrudno wtedy o niefortunny wypadek. Serwisanci AppleFresh pomogą w sytuacji, kiedy tylko coś niedobrego zaczyna dziać się z urządzeniem.

Ratujemy zarówno modele starsze, jak i te, które niedawno pojawiły się w ofercie Apple. Możecie zwrócić się do nas między innymi z: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 3G, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro.

Usługi dla iPad

W naszej karierze spotkaliśmy się z gronem usterek, które najczęściej dotykają użytkowników. Przez wzgląd na to, usługi u nas dostępne, to na przykład:

  • naprawa iPada po zalaniu
  • wymiana kamery w iPadzie
  • wymiana niepoprawnie działającej baterii iPad
  • wymiana uszkodzonego wyświetlacza/szybki

Zgłoszenie usterki iPad

Z takimi usterkami najczęściej spotykają się nasi serwisanci i doskonale poznali większość z nich. Oddając iPad do naszego serwisu, możesz mieć pewność co do transparentności w wymianie i naprawie podzespołów.

Aby ułatwić Państwu decyzję oferujemy kompletnie bezpłatną diagnozę iPadów w Warszawie. Jeżeli jednak nie ma możliwości dowiezienia sprzętu osobiście, przedstawiamy instrukcję w jaki sposób łatwo i bezpiecznie wysłać sprzęt do nas.

Dodatkowo, skorzystanie z bezpłatnej diagnozy nie zobowiązuje Państwa do skorzystania z naszych usług – decyzję podejmują Państwo po otrzymaniu kosztorysu. Kontakt możliwy jest pod numerem telefonu 22 599 42 31.