Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis MacBook Warszawa

Naprawiamy komputery klasy Apple Macbook. Świadczymy kompleksowe usługi. Jesteśmy elektronikami. Czytamy i analizujemy schematy elektroniczne. Do każdej naprawy podchodzimy w sposób zgodny ze sztuką. Każda czynność serwisowa poprzedzona jest analizą aktualnego stanu urządzenia.

Nie spieszymy się z podejmowaniem decyzji, niekiedy poprawna diagnoza wymaga szczegółowej analizy przy pomocy specjalistycznych urządzeń optycznych. Dobrym przykładem jest analiza uszkodzonych dokonanych przez działanie cieczy na płycie głównej Macbooka. Większość serwisów spieszy się z umyciem takiej płyty, a przecież ślady zalania prowadzoną nas bezpośrednio do uszkodzonych podzespołów, uszkodzeń laminatu, połączeń międzywarstwowych.

Posiadamy bogate doświadczenie. Serwisem sprzętu marki Apple, w tym Macbooków zajmujemy się od 2002 roku. Od tego czasu przez nasze stanowiska serwisowe przeszły dosłownie tysiące tych urządzeń, posiadających usterki różnego stopnia komplikacji. 

Podzespoły serwisowe do naprawy Macbooka

Dostępność części do naprawy komputerów klasy Macbook wcale nie jest taka oczywista. Apple wcale nie jest szczególnie zainteresowany tym, aby serwisy pogwarancyjne sprawnie wykonywały naprawy ich urządzeń. Dla producenta najważniejsze niestety jest aby sprzedawać nowe urządzenia. Sprawny, doświadczony serwis Apple od tego mniej doświadczonego różni się tym, że potrafi pozyskiwać oryginalne podzespoły. Niekiedy potrzebny jest dostęp do używanych urządzeń, które stanowią bazę dawców, niekiedy potrzebne są specjalne kontakty aby zdobyć konkretne podzespoły. Tak czy inaczej - zapewniamy Was - jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdą część niezbędną przy naprawie Twojego Macbooka i to w możliwie krótkim czasie. 

Gwarancja naprawy Macbooka

Każda nasza naprawa objęta jest gwarancją 6-miesięczną. Był czas, że udzielaliśmy gwarancji 3-miesięcznej, podobnie jak inne serwisy, z perspektywy czasu uznaliśmy jednak, że jakość naszych usług, jak również polityka naszej firmy jest taka, że nastawiamy się na naprawy, które mają za cel wyeliminowanie bezpośredniej przyczyny problemu, w sposób taki, że dana usterka nie powinna powrócić. Zwracamy szczególną uwagę na świadome, z naszej perspektywy, błędy fabryki, na świadome postarzanie przez producenta produktu czyli działanie, które ma na celu skracanie czasu życia urządzenia, zwłaszcza po upływie gwarancji. 

Jako jeden z nielicznych serwisów jesteśmy biegli w zakresie skomplikowanych napraw elektronicznych na płytach głównych. Jest to o tyle istotne, że większość serwisów w przypadku wystąpienia poważnej usterki płyty, oferuje jedynie jej wymianę. Po pierwsze usługa taka może okazać się bardzo droga, po drugie bardzo często, zwłaszcza w przypadku najnowszych modeli, płyta główna może okazać się całkowicie niedostępna. 

Nieumiejętne działania serwisów

Działamy ostrożnie. Przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności - myślimy, zastanawiamy się. Nigdy nie działamy na szkodę urządzenia, nie działamy pochopnie. Sami analizowaliśmy liczne naprawy wykonane przez osoby i serwisy bez odpowiedniego przygotowania. Często spotykaliśmy zniszczenia, zaawansowane uszkodzenia elektroniki wynikające z tego, że ktoś usiłował naprawić płytę główną Macbooka za wszelką cenę, doprowadzając do pogłębienia usterki. Często takim działaniem było nieumiejętne podgrzewanie, a w efekcie przegrzewanie układów scalonych BGA.

Lutowanie tak zaawansowanych podzespołów jak płyta główna Macbooka wymaga restrykcyjnego przestrzegania norm, reżymów temperaturowych. Wygrzewanie układów przez amatorów to ruletka, która zazwyczaj kończy się przegraną. 

Aby skompletować zespół doświadczonych techników, specjalistów wysokiej klasy, zdolnych działać zgodnie ze sztuką, przychodzi nam każdego dnia przebijać się przez sterty życiorysów przysyłanych przez osoby bez przygotowania technicznego. 

Poświęciliśmy najlepsze lata naszego życia na stworzenie naszej oferty serwisowej w zakresie napraw urządzeń marki Apple, ze szczególnym uwzględnieniem Apple Macbook. Cechuje nas wysoka odpowiedzialność. Zgłoś się do nas ze swoim problemem, porozmawiaj z nami - chętnie nawiążemy kontakt, spróbujemy rozwiązać Twój problem.

 

Diagnoza naszego serwisu jest bezpłatna, wszystkie nasze naprawy objęte są gwarancją.