Przejdź do treści
Wczytuję...

Laptop Mac Book od firmy Apple to urządzenie wytrzymałe i w zasadzie bezawaryjne. Jak każdy komputer przenośny posiada baterię, dzięki której możemy korzystać z urządzenia w każdym miejscu przez określoną ilość czasu. Jednak wraz z użytkowaniem element ten staje się coraz mniej niezawodny, zaś sama praca na urządzeniu niepodpiętym do zasilacza zaczyna być uciążliwa. Zapraszamy do naszego serwisu AppleFresh, aby Twój Mac Book znów działał jak nowy.

Bateria Mac Book – objawy uszkodzenia

Kiedy pojawiają się pierwsze oznaki świadczące o uszkodzeniu baterii w Mac Booku, nie trzeba być specjalistą, aby rozpoznać je bez trudu. W zależności od zużycia i uszkodzenia baterii objawy będą różne. Niekiedy będą jedynie utrudniać płynność pracy na urządzeniu, a może się również tak zdarzyć, że całkowicie ją uniemożliwią. Wśród typowych objawów wyróżniamy:

  • bardzo szybkie wyładowywanie się baterii
  • bardzo wolne ładowanie na zasilaczu dedykowanym do tego sprzętu
  • zawieszanie się ładowania po określonym czasie
  • całkowity brak ładowania, a w konsekwencji wyłączenie się laptopa

Jeśli zauważyłeś którąś z powyższych objaw w swoim Mac Booku – nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym serwisem. Posiadamy ogromne doświadczenie w wymianach uszkodzonych elementów, a także w rozmaitych naprawach. Podczas wymiany baterii w laptopie należy otworzyć obudowę, wyjąć zużytą baterię i wstawić nową – odpowiednią. Nasi serwisanci są prawdziwymi specjalistami w kwestii naprawy urządzeń od marki Apple, dzięki czemu bez trudu dobiorą odpowiedni model baterii do Twojego laptopa. Jest to wyjątkowo ważne, ponieważ w przypadku zastosowania złego elementu może dojść do katastrofalnych skutków.

Wymiana baterii Mac Book – AppleFresh

Wymiana baterii w laptopach Mac Book jest usługą, którą systematycznie przeprowadzamy w naszym serwisie. Zazwyczaj trwa ona jeden dzień, a niekiedy jest nawet oferowana „od ręki”. Jak już wspominaliśmy, bardzo ważne jest wykorzystanie w pracy wysokiej jakości zamienników, aby nie uszkodzić jeszcze bardziej urządzenia, dlatego przykładamy szczególną wagę do wstawianych przez nas baterii zamiennych.

Musimy jednak pamiętać, że laptopy to skomplikowane urządzenia elektroniczne. Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że wszystkie objawy wskazują na zużytą baterię, to główna usterka może mieć miejsce w gniazdku zasilania. Tego rodzaju usługa jest nieco bardziej skomplikowana i czasochłonna, ale również dostępna w naszej ofercie usług. Jeśli zauważysz, że coś niedobrego dzieje się z Twoim Mac Bookiem lub jeśli zdiagnozowałeś jeden z wyżej wymienianych objawów – skontaktuj się z nami. Pomożemy!