Przejdź do treści
Wczytuję...

Zajmujemy się serwisem Apple iMac. Jesteśmy zaawansowaną technicznie firmą zdolną poradzić sobie w każdej trudnej sytuacji. Nasze naprawy nie bazują, jak w przypadku znakomitej większości serwisów, na wymianie modułowej. Jesteśmy elektronikami i w przypadku każdej niesprawności urządzenia naszym celem jest przeprowadzenie poprawnej diagnozy technicznej, w oparciu o którą podejmujemy się konkretnych działań na rzecz przywrócenia sprawności powierzonego sprzętu.

iMac posiadają specyficzną konstrukcję.

Jedną z pierwszych przeszkód dla serwisantów pracujących z tym typem sprzęt jest jego obudowa, a jeśli ściślej to ująć problem polega na klejonej matrycy, niewielkiej ilości śrub montażowych, skomplikowanemu systemowi zatrzasków korpusowych. Niejednokrotnie byliśmy świadkami, jak pracy z komputerami Apple iMac podejmowały się osoby bez odpowiedniego doświadczenia, przygotowania technicznego, które uszkadzały obudowy, niszczyły je, uszkadzała zatrzaski oraz inne elementy montażowe. Komputery takie trafiały do nas na warsztat, na nasze stoły serwisowe. Wymagały one dodatkowej pracy w celu usunięcia błędów naszych poprzedników. 

Konstrukcja iMaca jest kompaktowa - z jednej strony sprawia to, że może pomieścić on w sobie dużej ilości moce obliczeniowe, z drugiej strony występuje w nim problem z wentylacją. Zapchany układ chłodzenia może doprowadzić do spowolnienia pracy urządzenia, jak również być przyczyną poważnego uszkodzenia strategicznie ważnych układów - procesora, a zwłaszcza układ graficzny. Narażony jest również dysk twardy. 

Każda nasza czynność serwisowa związana jest z pełną konserwacją iMaca. To bardzo ważne gdyż nasza praca gwarantuje długie życie Twojego komputera. 

 

Gwarancja na naprawy iMaca 

Oferujemy 6-miesięczną gwarancję. Możemy sobie na to pozwolić gdyż posiadamy pewność co do jakości oferowanej przez nas usługi. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z nami - chętnie ustalimy warunki współpracy, wytłumaczymy dokładnie z czego wynika dany problem, udzielimy wszelkich porad.