Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwisujemy komputery klasy iMac uszkodzone w wyniku zalania cieczą. Do napraw tego rodzaju podchodzimy w bardzo poważny i kompleksowy sposób. Zawsze udzielamy gwarancji na wykonaną usługę. 

Do każdej naprawy podchodzimy w bardzo rzetelny sposób. Dokładnie analizujemy skalę uszkodzenia, obszary zalania, wyciągamy liczne wnioski odnośnie uszkodzeń - zanim przystąpimy do kąpieli, do czyszczenia płyty. 

Samo czyszczenie płyty niewiele pomoże jeśli wcześniej nie przeprowadzimy dogłębnej analizy uszkodzenia. Inżynieria wsteczna jest bardzo ważna gdyż pozwala na obserwację korozji, przebarwień, przeżarcia, uszkodzonych przelotek. Wiedza ta jest niezbędna przy dalszych fazach rekonstrukcji połączeń, wymiany poszczególnych podzespołów. 

Samo umycie płyty - bez wszystkich wymienionych czynności - to ruletka, która może zakończyć się uruchomieniem płyty głównej, albo zatarciem wszystkich niezbędnych do poprawnej naprawy śladów. Dlatego zdecydowanie nie należy spieszyć się z wyborem najtańszego serwisu, w którym oferują usługę zwaną "czyszczenie po zalaniu" - gdyż czyszczenie po zalaniu oznacza czyszczenie śladów niezbędnych do wykonania poprawnej naprawy urządzenia. 

Wkrótce omówimy szczegółowo poszczególne zagadnienia związane z serwisem komputerów Apple iMac po zalaniu:

iMac zalany colą

iMac zalany kawą

iMac zalany herbatą

iMac zalany wodą