Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis iPhone Warszawa

Znane i prestiżowe smartfony klasy premium, to nasza specjalizacja. Telefony Apple naprawiamy od wielu, wielu lat, być może nawet od początku ich pojawienia się na polskim rynku i w oficjalnej dystrybucji. Na naszych stołach warsztatowych pojawiły się już wszystkie dostępne modele tych urządzeń.

Połączenie pasji, zaawansowanych narzędzi, oraz wysokiej jakości części pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu. Z determinacją poszukujemy rozwiązań, które przywrócą sprawność urządzeniu, a nas zaopatrzą w dodatkową wiedzę. Kluczem do sukcesu jest dokładne zrozumienie i zbadanie problemu – wraz z czasem nasi pracownicy potrafili zrozumieć coraz więcej rozwiązań technologicznych, ich wad i zalet i sposobów naprawy.

Usługi dla iPhone

3 najczęstsze usterki iPhonów zostały opisane przez nas tutaj. W dużym skrócie były to:

  • uszkodzony (popękany) wyświetlacz
  • zalany iPhone
  • rozładowująca się bateria

W związku z nimi, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klientów, oferując:

  • wymianę lub naprawę głośnika/całego układu audio w iPhone
  • naprawę iPhone po zalaniu
  • usuwanie problemów z ładowaniem iPhone
  • diagnozę i usunięcie usterki niedziałającej kamery
  • wymianę baterii w iPhone na sprawną
  • usuwanie uszkodzeń wyświetlacza iPhone – pękniętej szyby, wyświetlacza, digitizera

Jeżeli usterka, która pojawiła się w Twoim telefonie jest inna niż wyżej wymienione również istnieje duża szansa, że mieliśmy z nią styczność i będziemy w stanie pomóc. Nie są nam straszne naprawy na płycie głównej, ani lutowanie BGA.

Zgłoszenie usterki iPhone

Jeżeli nie jesteś pewien, czy twój sprzęt opłaca się ratować i inwestować w serwis, mamy dla Ciebie dobre rozwiązanie. Oferujemy darmową diagnozę sprzętu Apple wraz z kosztorysem naprawy. Taka diagnoza jest bezpłatna w pełni, a nie „pod pewnymi warunkami”. Kompletnie do niczego nie zobowiązuje – decyzja czy po diagnozie pozostawisz u nas sprzęt Apple zależy tylko od Ciebie.

Dla osób, które nie mają możliwości dostarczyć do nas iPhona osobiście na terenie Warszawy przygotowaliśmy poradnik, w jaki sposób odpowiednio zapakować paczkę oraz jakie informacje dołączyć. Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 32.