Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego serwis MacBook Retina Warszawa. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, które jest źródłem sprawności i szybkości działania Apple Fresh

Serwis MacBook Retina Warszawa

Nie jest żadnym problemem, aby w ramach naprawy wymienić cały podzespół. To znany sposób na podniesienie kosztów usługi. My naprawiamy płytę główną. Zawsze wybieramy rozwiązania, prowadzące do obniżenia kosztów obsługi serwisowej – dokładamy wszelkich starań aby klient był zadowolony po odebraniu sprzętu z Serwis Apple Warszawa.

Oferujemy w ramach serwis MacBook Retina Warszawa:

kompetentną reanimację sprzętu po jego zalaniu;
wymianę dysku twardego – porady w kwestii dysków SSD;
naprawy płyt głównych oraz ich podzespołów;
wymiana klawiatury oraz przycisków klawiatury;
wymiana gładzików;
wymiana baterii każdego typu;
wymiana matryc Retina;
profesjonalne odzyskiwanie danych;
naprawa zalanego sprzętu Apple;
re-/ instalacja systemów Apple.

Serwis MacBook Retina Warszawa jest serwisem pogwarancyjnym sprzętu produkowanego przez Apple – komputerów, a przy okazji tabletów, telefonów i zegarków.

Wieloletnia praktyka na rynku serwisowym Apple zaowocowała dojrzałymi i sprawdzonymi rozwiązaniami z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Pracujemy u klienta poza własnym punktem serwisowym. Rezultatem naszych doświadczeń jest serwis, podporządkowany wymaganiom klienta. Odpowiadamy błyskawicznie na wymagania klientów, posiadających sprzęty Apple’a.

Doświadczeni technicy, specjalizujący w naprawie  MacBooków, są do Państwa dyspozycji. Naszymi cechami są precyzja i dokładność, które  wyróżniają nasz serwis. Współpracę zawsze rozpoczynamy od bezpłatnego przeglądu problemu. Dokładna diagnoza techniczna służy do przedstawienia klientowi  niewygórowanej wyceny napraw i konserwacji sprzętu. Pierwszy etap Apple Fresh wykonuje zawsze bezpłatne i maksymalnie  do 24h.

Naprawy ekspresowe

Apple Fresh – serwis MacBook Retina Warszawa

Dysponujemy większością podzespołów,  wykorzystywanych w naprawach serwisowych. Naszym celem jest wykonanie naprawy Państwa sprzętu w jak najkrótszym możliwym terminie.

Na naprawy wykonane przez serwis Apple Fresh klient otrzymuje naszą sześciomiesięczną gwarancję.

W sprawie napraw wysyłkowych Door2Door, skontaktuj się z naszym serwisem, aby zamówić odbiór sprzętu. Firma Apple Fresh poniesie koszt odebrania i dostarczenia klientowi z powrotem naprawionego sprzętu.

Zadzwoń już teraz

22 599 42 31

lub po prostu odwiedź nas w Śródmieściu

pon-pt godz. 10-18, sb godz. 10-15

ul. Świętokrzyska 32, Warszawa – 200 metrów od Stacji Metra Świętokrzyska

(na rogu z ul. Raoula Wallenberga – fragment dawnej ul. Bagno)

Specjalizujemy w serwisie MacBook

Serwis Apple to nasza pasja – ogarniają nas pozytywne emocje na samą myśl odzyskiwania danych ze smartfonów opatrzonych logo “z nadgryzionym jabłkiem”.

Serwis MacBook Retina Warszawa

CC BY-SA 3.0

Serwis MacBook Retina Warszawa

Apple Fresh – gwarancja jakości