Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego serwis Mac Pro Warszawa. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, które jest źródłem sprawności i szybkości działania Apple Fresh

Apple Fresh - serwis Mac Pro Warszawa

Nie jest żadnym problemem, aby w ramach naprawy wymienić cały podzespół. To znany sposób na podniesienie kosztów usługi. My naprawiamy płytę główną. Zawsze wybieramy rozwiązania, prowadzące do obniżenia kosztów obsługi serwisowej – dokładamy wszelkich starań aby klient był zadowolony po odebraniu sprzętu z serwisu Apple Fresh.

Oferujemy w ramach serwis Mac Pro Warszawa:

  • naprawy płyt głównych, slotów oraz ich podzespołów;
  • wymianę dysku/-ów twardego/-ych – porady w kwestii dysków SSD;
  • wymiana set upu – klawiatury oraz przycisków klawiatury, czy myszy;
  • wymiana procesorów i kart graficznych;
  • profesjonalne odzyskiwanie danych;
  • re-/ instalacja systemów Apple.

Serwis Mac Pro Warszawa jest serwisem pogwarancyjnym sprzętu produkowanego przez Apple – komputerów, a przy okazji tabletów, telefonów i smartwatchty.

Wieloletnia praktyka na rynku serwisowym Apple zaowocowała dojrzałymi i sprawdzonymi rozwiązaniami z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Pracujemy u klienta poza własnym punktem serwisowym. Rezultatem naszych doświadczeń jest serwis, podporządkowany wymaganiom klienta. Odpowiadamy błyskawicznie na wymagania klientów, posiadających sprzęty Apple’a.

Doświadczeni technicy, specjalizujący w naprawie Mac Pro, są do Państwa dyspozycji. Naszymi cechami są precyzja i dokładność, które  wyróżniają nasz serwis. Współpracę zawsze rozpoczynamy od bezpłatnego przeglądu problemu. Dokładna diagnoza techniczna służy do przedstawienia klientowi  niewygórowanej wyceny napraw i konserwacji sprzętu. Pierwszy etap Apple Fresh wykonuje zawsze bezpłatne i maksymalnie  do 24h.

Naprawy ekspresowe – serwis Mac Pro Warszawa

Pojawił się problem – dzwoń 22 599 42 31

Masz pytanie – chętnie odpowiemy

Apple Fresh – serwis Mac Pro Warszawa – czekamy

Dysponujemy większością podzespołów,  wykorzystywanych w naprawach serwisowych. Naszym celem jest wykonanie naprawy Państwa sprzętu w jak najkrótszym możliwym terminie.

Na naprawy wykonane przez serwis Apple Fresh klient otrzymuje naszą sześciomiesięczną gwarancję.

W sprawie napraw wysyłkowych Door2Door, skontaktuj się z naszym serwisem, aby zamówić odbiór sprzętu. Firma Apple Fresh poniesie koszt odebrania i dostarczenia klientowi z powrotem naprawionego sprzętu.

Zadzwoń już teraz

22 599 42 31

Lub po prostu odwiedź nas w Śródmieściu

ul. Świętokrzyska 32, Warszawa
200 metrów od Stacji Metra Świętokrzyska

(na rogu z ul. Raoula Wallenberga – fragment dawnej ul. Bagno)

Serwis Apple to nasza pasja – ogarniają nas pozytywne emocje na samą myśl odzyskiwania danych z komputerów opatrzonych logo “z nadgryzionym jabłkiem”.

Serwis Mac Pro Warszawa Apple Fresh

CC BY-SA 3.0

Serwis Mac Pro Warszawa

Apple Fresh – gwarancja jakości