Serwis iPad Warszawa

Z myślą o użytkownikach iPad wyodrębniliśmy dedykowany dział Apple Fresh – serwis iPad Warszawa. Elektronika użytkowa Apple wymaga naprawy, szczególnie, gdy zdarzy się niefortunnie zalać nasz ulubiony tablet.

Serwis iPad

Apple Fresh serwis iPad Warszawa

Tablety nie stanowią tajemnic dla naszego serwis iPad Warszawa. Potrafimy wyprostować odkształconą obudowę, doprowadzić do użytku zalanego iPada. Wymienimy pękniętą szybę (wyświetlacz), uszkodzony port ładowania lub złamaną wtyczkę ładowarki iPada. To nie jest żaden problem dla naszych techników.  Apple Fresh kompetentny serwis iPad Warszawa.

Serwis Apple Watch

Apple Fresh serwis ipad ipod apple watch

Naprawa Apple Watch jest kolejnym elementem naszej oferty serwisowej. Natychmiastowo reagujemy i pomagamy zatroskanym klientom w wymianie zużytych baterii, obluzowanych elementów paska, w grę wchodzi też przeprogramowanie/ odzyskanie danych czy wymiana szybki Apple Watch Warszawa.

Serwis iPod

Apple Fresh serwis ipad ipod

Pamiętamy o roli iPoda, który zrewolucjonizował słuchanie muzyki. Chętnie zajmujemy się renowacją tych urządzeń, wracających do łask. Najczęściej zajmujemy się wymianą starej baterii, czy pękniętą szybką (ekranu) – po naszej wizycie w serwisie Apple Fresh naprawiony iPod będzie jak nowy.

Najczęstsze usługi serwisu Apple

Pęknięta szybka (ekran) na najczęstsza usługa w serwis iPad Warszawa. Apple Fresh poradzi sobie z wymianą:

 • zbitej szybki czy pęknięciem wyświetlacza;
 • uszkodzonego panelu dotykowego czy czujnika zbliżeniowego.

Problemy z ładowaniem
Korzystanie z podejrzanych źródeł zasilania lub niepewnych (nieautoryzowanych) ładowarek można doprowadzić do problemów z ładowaniem. Apple Fresh podpowie:

 • przyczynę nieładowania;
 • ładowania się tylko częściowego;
 • ładowania tylko podczas ustawienia określonym kątem kabla do zasilacza.

Wymiana baterii

Problemem zużywającego się sprzętu elektronicznego jest szybka utrata energii przez zużytą baterię. Zamiast powerbanków zachęcamy do wymiany starej baterii na nową. W ten sposób można reaktywować starsze urządzenie, przywracając mu stan nowości źródła zasilania, umożliwiający intensywne korzystanie z urządzenia.

Naprawiamy następujące podzespoły/ problemy:

 • przycisk home/ power;
 • przyciski pogłaśniania / ściszania;
 • przełącznik trybu cichego;
 • błędy oprogramowania;
 • niesprawny moduł Wi-Fi;
 • usterki w modułach Wi-Fi, Bluetooth;
 • uszkodzony głośnik, mikrofon;
 • kamera przednia
 • kamera tylna
 • gniazdo jack/ mikrojack/ Lightning Audio  oraz wtyczka jack/ mikrojack/ Lightning Audio.

Po zalaniu
Nieoczekiwany kontakt z cieczą może przytrafić się każdemu urządzeniu. Elektronika nie lubi takich przygód, które mogą zakończyć się unicestwieniem sprzętu. Najczęściej nasi serwisanci potrafią odratować zalany sprzęt, reanimując jego możliwości sprzed „kąpieli”. Oczywiście doradzamy jak najszybsze zgłoszenie się z zalanym sprzętem do serwisu Apple Fresh, co jest najlepszym rozwiązaniem. Jednocześnie zalecamy nie podłączanie zalanego sprzętu do gniazdka elektrycznego. Najgorszym pomysłem zdeterminowanego użytkownika może być suszenie urządzenia suszarką do włosów, co może doprowadzić iPad czy Apple Watch do przepięć lub co gorsza dostania się wilgoci do większej części podzespołów.

Aktualizacja oprogramowania
Aktualizacje systemowe Apple’a są sposobem na przeciwstawienie się zagrożeniom. Współczesna elektronika użytkowa jest niestety podatna na złośliwe działania hackerskie, utratę i zainfekowanie danych czy uszkodzenia systemowe software’u. Pomagamy aktualizować oprogramowanie, lub jego reinstalowanie, co pozwoli zawsze zachować dane, a przy okazji korzystać z najnowszej wersji iOS.

 

Zadzwoń do Apple Fresh – serwis iPad Warszawa

pomoże w kłopocie z uszkodzonym sprzętem Apple

22 599 42 31