O serwisie

Apple Fresh to dynamicznie rozwijający się serwis Apple z siedzibą w Warszawie. W firmie pracują wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy codziennie przywracają urządzenia marki z “nagryzionym jabłkiem” do pełnej sprawności oraz polepszają ich parametry. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie z jakości wykonywanych przez nas usług. Stale poszerzamy własne kompetencje, ponieważ wierzymy że dzięki takiemu podejściu możemy nieprzerwanie oferować najwyższy standard usług na rynku.

Profesjonalny serwis produktów Apple w Warszawie

Nasz serwis Apple wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi usterkami. Jeżeli inne serwisy poległy podczas naprawy Twojego urządzenia, zgłoś się do nas. Wierzymy, że dzięki naszym umiejętnościom przywrócimy mu dawną świetność!

Na każdą wykonaną przez nas usługę związaną z serwisem Apple dajemy aż sześciomiesięczną gwarancję. W przypadku większych zleceń dotyczących np. dużej ilości komputerów stacjonarnych istnieje możliwość wykonywania części czynności serwisowych bezpośrednio u Klienta.

serwis apple warszawa
Zadzwoń
Nawiguj