Przejdź do treści
Wczytuję...

Serwis MacBook Warszawa

Od wielu lat naprawiamy MacBooki różnych generacji. Dzięki nabytemu doświadczeniu i wykorzystując specjalistyczny sprzęt serwisowy, możemy błyskawicznie znaleźć przyczynę problemów gorszego działania Twojego laptopa. Oddając swego MacBooka do naszego serwisu Apple, masz pewność, że znajduje się on w rękach specjalistów. Nasz serwis MacBook tworzą ludzie z pasją do urządzeń z nadgryzionym jabłkiem.

Zalany MacBook Najczęstszym problemem, z jakim zgłaszają się do nas Klienci jest z zalany MacBook. Mogłoby się wydawać, że w tej sytuacji nie można nic zrobić, gdyż jego obudowa nie jest wodoodporna. Warto jednak pamiętać, że przy odpowiednich umiejętnościach serwisanta naprawa zalanego MacBooka w większości przypadków przywraca jego pełną sprawność.

Wymiana dysku MacBook Szczególnie w przypadku, gdy MacBook służy celom biznesowym, usprawnienie jego działania ma ogromny wpływ na naszą produktywność. Wymiana dysku HDD na SSD jest w tym przypadku strzałem w dziesiątkę. Korzyści z takiego rozwiązania odczuwają nie tylko przedsiębiorcy, lecz także osoby korzystające z MacBooka w celach prywatnych – obsługa staje się tym samym czystą przyjemnością.